| Brand & Model | Refurbished Acer Veriton S680 |
| Processor | Intel® Core™ i5-750 Processor (4 Cores, 2.60 GHz, 8M Cache) |
| Memory | 4 GB RAM |
| Storage | 320 GB Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Ports | 8x USB 2.0, RS232, Parallel, Audio, Gigabit Ethernet |
| Connectivity | Gigabit Ethernet |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
In Stock - Ships in 1 to 2 days.
Shipping:
Free Shipping