| Brand & Model | Refurbished Dell Latitude E6320 |
| Condition | Refurbished Ex-leased |
| Processor | Intel® Core™ i5-2520M Processor(2 Cores, 2.50 GHz, 3M Cache) |
| Memory | 8 GB RAM |
| Storage | 250GB Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Display | 13.0" WLED+ Anti-Glare LED Display 1366 x 768 (HD+), Webcam |
| Connectiviry | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11a/b/g/n, 4x USB 3.0, 2x PCI express mini, Audio In/Out, HDMI, Bluetooth 4.0 |
| Cables | Charger and Power Cable Included |
| Software | Windows 10 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
OUT OF STOCK
Shipping:
Free Shipping