| Brand & Model | Refurbished Dell Optiplex 780 USFF |
| Processor | Intel® Core™2 Duo Processor E7500(2 Cores, 2.93GHz, 6M Cache, 1333 MHz FSB) |
| Memory | 4 GB RAM |
| Storage | 160 GB Hard Disk Drive, DVD±RW (DVD Burner) |
| Connectivity | Gigabit Ethernet |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
In Stock - Ships in 1 to 2 days.
Shipping:
Free Shipping