| Brand & Model | Refurbished Dell Optiplex 9010 AIO |
| Processor | Intel® Core™ i7-3770s Processor (3.1 GHz, 4 Cores, 8M Cache) |
| Memory | 8 GB RAM |
| Storage | 500GB Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Display | 23" LED, 1920 x 1080,Webcam |
| Ports | 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, Audio, Gigabit Ethernet, VGA, HDMI |
| KB, Mouse | Keyboard & Optical Mouse |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Shipping:
Free Shipping