| Brand & Model | Refurbished Dell Optiplex 980 |
| Processor | Intel® Core™ i5-650 Processor(2 Cores, 3.2 GHz, 4M Cache) |
| Memory | 4 GB RAM |
| Storage | 320 GB Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Monitor | 22" LCD Monitor |
| Connectivity | Gigabit Ethernet |
| KB, Mouse | Keyboard & Optical Mouse |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 2 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Shipping:
Free Standard Shipping Australia Wide