| Brand & Model | Refurbished Dell XPS Laptop |
| Processor | Intel® Core™ i7-3687U Processor (2 Cores, 2.1 GHz, 4M Cache) |
| Memory | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB Solid State (SSD) Hard Disk Drive |
| Display | 13.3" Full HD LED Backlight, 1920x1080, Ambient light sensor |
| Connectivity | Wireless 802.11a/b/g/n, 2x USB 3.0, DisplayPort, VGA |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials
|
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Shipping:
Free Shipping