| Brand & Model | |
| Condition | Refurbished Ex-leased |
| Processor | Intel® Core™ i7-3632QM Processor (4 Cores, 2.70 GHz, 6M Cache) |
| Memory | 16 GB RAM |
| Storage | 240 GB SSD (Solid State)Hard Disk Drive |
| Display | 15.6" LED, 1920x1080, Anti-glare |
| Graphics | NVIDIA GeForce 640M |
| Connectivity | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11n, Webcam, 3 x USB 3.0, Mini DisplayPort, HDMI, Bluetooth |
| Software | Windows 10 Professional, OpenOffice Suite |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 2 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
In Stock - Ships in 1 to 2 days.
Shipping:
Free Shipping