| Brand & Model | Refurbished HP Elite 8200 SFF |
|
Processor |
Intel® Core™ i5-2400 Processor (4 Cores, 3.1 GHz, 6M Cache) |
| Memory | 4 GB RAM |
| Storage | 250 GB Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Monitor | 22" LCD Monitor |
| Ports | 8x USB 2.0, RS232, Audio, Gigabit Ethernet |
| Connectivity | Gigabit Ethernet |
| KB, Mouse | Keyboard & Optical Mouse |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Shipping:
Free Shipping