| Brand & Model | Refurbished HP Elitebook 8560p Mobile Workstation |
| Processor | Intel® Core™ i5-2540M Processor (2 Cores, 2.6 GHz, 3M Cache) |
| Memory | 4 GB RAM |
| Storage | 320GB Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Display | 15.6" Full HD LED Backlight + Anti-Glare LED Display 1600x900, Ambient light sensor |
| Connectivity | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11agn, 3 x USB 3.0, 1x eSATA/USB 2.0 Combo, VGA,7-in-1 Card Reader, Audio In/Out, Bluetooth, Display, Serial Port (RS232) |
| Cables | Charger and Power Cables Included |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Shipping:
Free Standard Shipping Australia Wide