| Brand & Model | |
| Processor | Intel® Core™ i7-3667U Processor (2 Cores, 2.0 GHz, 4M Cache) |
| Memory | 8 GB RAM |
| Storage | 128 GB Solid State (SSD) Hard Disk Drive |
| Display | 14" LED, 1366x768, Anti-glare |
| Connectivity | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11n, Webcam, 2 x USB 3.0, DisplayPort, Bluetooth, VGA |
| Software | Windows 8 Professional, OpenOffice Suite |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
In Stock - Ships in 1 to 2 days.
Shipping:
Free Standard Shipping Australia Wide