| Brand & Model | |
| Condition | Refurbished Ex-leased |
| Processor | Intel® Core™ i5-3320M Processor (2 Cores, 2.60 GHz, 3M Cache) |
| Memory | 8 GB RAM |
| Storage | 320 GB Hard Disk Drive |
| Display | 12.5" LED, 1366x768, Anti-glare |
| Connectivity | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11n, Webcam, 2 x USB 3.0, Mini DisplayPort, Bluetooth, VGA |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
In Stock - Ships in 1 to 2 days.
Shipping:
Free Shipping