| Brand & Model | |
| Condition | Refurbished Ex-leased |
| Processor | Intel® Core™ i5-2400U Processor (2 Cores, 1.60 GHz, 3M Cache) |
| Memory | 4 GB RAM |
| Storage | 128 GB Solid State (SSD) Hard Disk Drive |
| Display | 10.6" Touchscreen, 1920x1080 |
| Connectivity | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11n, Webcam, 1 x USB 3.0, Bluetooth, Keyboard & Stylus |
| Software | Windows 8.1 Professional Upgraded to Windows 10, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
In Stock - Ships in 1 to 2 days.
Shipping:
Free Shipping