| Brand & Model | Refurbished Toshiba Tecra M11 |
| Processor | Intel® Core™ i5-520M Processor (2 Cores, 2.4 GHz, 3M Cache) |
| Memory | 4 GB RAM |
| Storage | 320GB Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Display | 14.1" HD LED Backlight + Anti-Glare LED Display 1366x768 |
| Connectivity | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11agn, 3 x USB 3.0, 1x eSATA/USB 2.0 Combo, VGA,7-in-1 Card Reader, Audio In/Out, Bluetooth, Display |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials |
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Availability:
In Stock - Ships in 1 to 2 days.
Shipping:
Free Shipping