| Brand & Model | Refurbished Toshiba Tecra R850 Laptop |
| Processor | Intel® Core™ i5-2520M Processor(2 Cores, 2.5 GHz, 3M Cache) |
| Memory | 8 GB RAM |
| Storage | 120 GB Solid State (SSD) Hard Disk Drive, DVD-RW (DVD Burner) |
| Display | 15.6" HD LED Backlight, 1366x768, Ambient light sensor, Anti-glare |
| Connectivity | Gigabit Ethernet, Wireless 802.11a/b/g/n, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, DisplayPort, VGA |
| Software | Windows 7 Professional, OpenOffice Suite and Microsoft Security Essentials
|
| Condition | Refurbished ex-lease product |
| Delivery | Free Delivery Australia Wide |
| Warranty | 1 Year Hardware Parts & Labour Warranty |
Shipping:
Free Shipping